Встановлення вінірів від А до Я

Стоматологія / Послуги та ціни / Встановлення вінірів від А до Я

Вініри перетворили мрію багатьох людей у реальність. Завдяки встановленню вінірів можна мати білосніжну посмішку та рівні зуби без брекетів та хірургічного втручання. Швидко, дешево, надійно, гарно. Що потрібно знати про процедуру перед тим, як записатись до лікаря?

У яких випадках вам найліпше обрати вініри?

З віком навіть ідеальні зуби темнішають через нездорове харчування, куріння, спортивні травми. Проблемою багатьох вагітних жінок та мам, що годують грудьми, є погіршення стану зубів через брак кальцію. З віком емаль також стає гіршою. У більшої половини населення існує аномалія прикусу або кривизна зубів, яку ігнорують. У дорослому віці не кожен наважиться носити брекети через сором та небажання псувати імідж. Встановлення вінірів вирішить всі проблеми за один візит до стоматолога. Вініри – склокерамічні пластинки товщиною 0,3-0,5 мм. Кріпляться до передньої зовнішньої частини зубного ряду стоматологічним цементом. Дану процедуру рекомендуються у випадку:

 • великих проміжків між зубами;
 • зубів різної форми та розмірів;
 • наявності тріщин на емалі;
 • викривленню на зубному ряді;
 • аномалії прикусу;
 • плямах на зубах, жовтизні;
 • потребі отримати білосніжну посмішку та рівні зуби швидко.

Вініри на зуби встановлюють швидко та вже у день візиту до стоматолога клієнт може змінити свій зовнішній вигляд.

Які бувають вініри на зуби?

По суті вініри є мікропротезами, які надають зубному ряду бажаної форми, розміру та кольору. Ще одна перевага – захист зубів від травм, хімічних речовин. Після консультації у стоматолога клієнту необхідно обрати між двома видами – прямими або керамічними вінірами. В першому випадку буде достатньо одного візиту до лікаря, у другому потрібно декілька відвідувань.

 • Прямі вініри. Не потребують виготовлення зліпків зубів, обточування емалі та зняття верхнього шару, тому вартість їх встановлення менша. Саме цей вид процедури обирає більшість наших клієнтів – без анестезії, без болю, без кредитів та додаткових підготувань ви отримуєте швидкий результат. Це не лікувальна процедура, тому не потрібно буде лякатись звуку машини або терпіти біль, назавжди змінювати форму справжніх зубів.
 • Керамічні вініри. Встановлення займає більше часу та потребує додаткової підготовки. Але цей вид також має своїх прихильників через цілий ряд переваг. Протези виглядають дуже природно, відрізнити від справжніх зубів майже неможливо. Це найважливіша перевага, адже натуральність – тренд нашого часу. На підсвідомому рівні людину вважають здоровою та привабливою через гарні, рівні та здорові зуби. Ще один плюс цих вінірів – на них не залишається плям від напоїв та їжі, тому вони довговічні. Серед мінусів – необхідне ретельне підготування до їх встановлення. Спочатку стоматолог знімає зліпок з зубів та відпилює ваші зуби для надання їм необхідної форми. Пацієнт чекає, поки йому виготовлять майбутню сяючу посмішку та носить тимчасові вініри, що захищають зуби від пошкоджень. На підготовлений зубний ряд встановлюють виготовлені за індивідуальним замовленням вініри, коли вони будуть вже готові.

Як встановлюють прямі вініри?

Процедура встановлення відбувається швидко та безболісно:

 • поверхню емалі обезжирюють для того, щоб вініри прилягали максимально щільно та носились довгостроково;
 • на емаль накладається склокерамічна маса;
 • стоматолог формує зубний ряд, це свого роду скульптура у ротовій порожнині;
 • коли все готово, лікар засвічує сформовані пластини лампою;
 • після застигання пластин, стоматолог полірує їх, перетворює на рівні та білосніжні.

Надалі пацієнт отримує інструкцію з догляду за новими зубками. Даний тип вінірів необхідно замінити через 10-15 років.

Як встановлюють вініри з медичного фарфору (керамічні)?

В перший візит відбувається підготовка, сканування щелепи, діагностика, моделювання на принтері, встановлення тимчасової конструкції. Препарування – найдовший етап, що може тривати до восьми годин. Ця процедура може відбуватись під наркозом. Далі з тимчасовими пластинами пацієнт чекає, коли будуть готові його мікропротези. Коли виготовлення вінірів завершилось, пацієнт приходить до стоматолога, щоб нарешті позбутись тимчасової зубної форми.

Які міфи існують про вініри?

 1. Вініри погіршують якість зубів. Насправді матеріал не псує емаль, оскільки вони встановлюються адгезивно. Це навпаки є додатковим захистом від травмувань та руйнації.
 2. Скоро потемніють. Насправді змінюють колір лише дешеві неякісні композитні вініри. Якісні прямі та керамічні, що ми встановлюємо у нашій клініці, не змінюють колір, залишаються білосніжними.
  Можуть відпасти під час прийому їжі або розмови. Досвідчений стоматолог прикріплює вініри так, що вони тримаються на емалі міцно та надійно протягом п’ятнадцяти років. До них пацієнти звикають швидко, відсутнє відчуття дискомфорту та не переймаються можливістю відпадання. Найважливіше потрапити до професійного зубного майстра.
 3. Навіщо переплачувати, можна поставити дешеві вініри. Різниця між композитними та керамічними вінірами суттєва, деякі пацієнти обирають перші. Але досвід підказує, що вони реагують на барвники та швидко змінюють колір.
 4. Дешеві вінірі виглядають неприродно. Тому, якщо ви наважились на процедуру, краще обрати якісні прямі або керамічні пластини з гарантією та записатись до наших спеціалістів, що мають багаторічний досвід.

Не можу наважитись на вініри, що робити?

Багато пацієнтів зіштовхуються з сумнівами щодо встановлення вінірів на зуби. Ціна вінірів залежить від матеріалу та методу встановлення та може коливатись біля 10 000 гривень на один зуб. Але переваги встановлення очевидні, у них вже переконались сотні наших клієнтів.

 • Підвищується привабливість.
 • Зростає впевненість у собі.
 • Виглядають природно.

Не кожен народжується з голлівудською посмішкою, але кожен може створити її для себе, щоб досягти успіху в кар’єрі, стати впевненим у веденні переговорів, подобатись жінкам або чоловікам, та головне – нарешті закохатись у свою неперевершену зовнішність.

Запис на консультаціюPhone