Вініри Львів - ціни на зубні вініри у Львові в клініці Symmetrica

Вініри Львів

Вініри на зуби у Львові

Вініри вже допомогли тисячам жінок та чоловіків втілити свою заповітну мрію – отримати сяючу посмішку без хірургічного втручання та носіння брекетів. Ці тонкі керамічні накладки завтовшки 0,3-0,7 мм з’єднують з тканинами зуба, щоб усунути видимі естетичні недоліки зубів.

Якщо раніше ви могли тільки мріяти про бездоганно білі зуби як у кінозірок чи блогерів, то сьогодні кожний бажаючий може записатись у стоматологічний центр Symmetrica, отримати детальну консультацію та встановити вініри.

Ціна вінірів на зуби у Львові залежить від матеріалу та технології виробництва, тому лікар може розрахувати вартість лікування після індивідуальної консультації.

Коли потрібні вініри

Існує низка випадків, коли лікар-стоматолог може порадити встановити вініри:

 • при пошкодженні форми зуба;
 • пігментації емалі після неякісного ендодонтичного лікування або флюорозу;
 • наявності діастеми;
 • при бажанні відновити естетику усмішки.

Встановлення вінірів – це простий спосіб позбутися недосконалості зубного ряду, отримати красиві рівні зуби. На вініри завжди надається гарантія, при правильній експлуатації та дотриманні рекомендацій стоматолога термін експлуатації необмежений. Вініри не змінюють колір при вживанні чаю та кави, їх можна встановлювати на здорові зуби.

Коли не ставлять вініри

 • на хворі, не проліковані зуби;
 • при бруксизмі;
 • глибокому прикусі;
 • при дефіциті емалі.

При виявленні проблем зі здоров’ям ротової порожнини лікар першочергово проведе необхідне терапевтичне лікування, і після цього зможе встановити вініри.

Процедура встановлення вінірів у Львові

Лікар проводить діагностику та знімає необхідні відбитки зубів, згідно чого виготовляються вініри. Встановлення вінірів проводиться зазвичай під місцевою анестезією. Спочатку лікар препарує емаль на товщину, рівну товщині вініра. Далі зуб очищається та полірується для надійної фіксації. Готовий вінір приміряють до зуба, перевіряючи щільність прилягання та відповість кольору до зубного ряду. Якщо виникає потреба – форму вініра можна скоригувати.

Далі на вінір наноситься спеціальний фіксуючий матеріал, який кріпить його до зуба, опромінюється лампою для активації хімічної реакції та швидкого застигання. Завершальний етап роботи – видалення залишків цементу та, в разі потреби, корекція.

Запишіться на консультацію до фахівця нашої клініки та дізнайтеся вартість вінірів на зуби у Львові. Не відкладайте втілення своєї мрії про красиві зуби на потім. Тисячі наших пацієнтів вже отримали посмішку своєї мрії!

Не можу наважитись на вініри, що робити?

Багато пацієнтів зіштовхуються з сумнівами щодо встановлення вінірів на зуби. Ціна вінірів залежить від матеріалу та методу встановлення та може коливатись біля 10 000 гривень на один зуб. Але переваги встановлення очевидні, у них вже переконались сотні наших клієнтів.

 • Підвищується привабливість.
 • Зростає впевненість у собі.
 • Виглядають природно.

Не кожен народжується з голлівудською посмішкою, але кожен може створити її для себе, щоб досягти успіху в кар’єрі, стати впевненим у веденні переговорів, подобатись жінкам або чоловікам, та головне – нарешті закохатись у свою неперевершену зовнішність.

Запис на консультацію  TelegramWhatsAppPhone