Відбілювання зубів Львів - ціна та вартість на професійне відбілювання зубів в клініці Symmetrica

Професійне відбілювання зубів

Стоматологія / Послуги та ціни / Професійне відбілювання зубів
Foto v Galereyu 5
Laboratoriya 3
Foto v Galereyu 7
Laba 9

Сьогодні білосніжна посмішка – це не лише краса, але й імідж, що допомагає досягнути успіху. В Голівуді та загалом у всьому США відбілюванню зубів приділяє увагу більшість населення так само часто, як мешканці країн СНД відвідують перукарів. Для українців ця процедура є досі незвичною, хоча все більше клієнтів щоденно приходить до нашої клініки за блискучою посмішкою. Адже її переваги очевидні – більше позитивної уваги та компліментів, захоплених поглядів, а на підсвідомому рівні білі зуби дають зрозуміти про ваше міцне здоров’я.

Професійне відбілювання зубів у Львові

Білосніжна усмішка – це ваш особистий бренд. Під час розмови ми звертаємо увагу на охайність одягу, прикраси, та завжди запам’ятовуємо людей з гарною посмішкою. На жаль, не всі отримали від природи білі зуби. На колір емалі впливає генетика, вік, прийом лікарських препаратів, а також улюблені напої – чай, кава, фруктовий сік. Та це зовсім не означає, що потрібно відмовитись від вживання звичних продуктів чи напоїв. Завдяки новітнім технологіям ви можете змінити відтінок зубів без болю та шкоди для здоров’я.

Стоматологічний центр Symmetrica пропонує зробити професійне відбілювання зубів у Львові. Сьогодні ми можемо запропонувати два види відбілювання – за технологією Beyond та домашнє відбілювання за допомогою кап.

Відбілювання за технологією Beyond

Відбілювання за американською технологією Beyond базується на впливі на зуби відбілюючого кисневмісного гелю та холодного світлодіодного світла з довжиною хвилі 480–520 нанометрів.

Переваги:

 • система дозволяє відбілити зуби на 6–8 відтінків;
 • іонізатор, що вбудований в систему, забезпечує безшумне очищення та санацію повітря від алергенів і пилу;
 • миттєвий результат після процедури;
 • відсутність болю;
 • тривалість ефекту – до 12 місяців;
 • тривалість процедури – 1 год 30 хвилин.

За необхідністю, перед відбілюванням проводять гігієну ротової порожнини, ендодонтичне лікування та художню реставрацію. Процедура не проводиться в період вагітності та грудного вигодовування, пацієнтам до 16 років, алергікам, людям з хімічною чутливістю до перекисів та гліколів.

Домашнє відбілювання зубів за допомогою кап

Стоматологічний центр Symmetrica пропонує домашнє відбілювання зубів у Львові. Для нього використовуються індивідуальні знімні капи, заповнені гелем. Для виготовлення кап у пацієнта знімаються відбитки з верхньої та нижньої щелепи. Капи відповідають формі та рельєфу зубного ряду пацієнта. Стоматолог підбирає концентрацію і дозування гелю, дає пацієнту рекомендації щодо застосування кап, оцінює стан зубів та ясен після процедури відбілювання.

Що входить до домашнього набору:

 • капи на верхню і нижню щелепу;
 • ємності з відбілюючим та ремінералізуючим гелем для зняття чутливості.

Які переваги домашнього відбілювання:

 • стійкий результат;
 • зручність – капи можна одягати на ніч;
 • самостійне регулювання інтенсивності процедури.

Дізнайтеся ціну відбілювання зубів на консультації. Лікар огляне ротову порожнину, встановить причини потемніння емалі, проведе лікування перед процедурою відбілювання та підбере бажаний тон зубів.

Довіртесь професіоналам і отримайте посмішку своєї мрії!

Ціна на відбілювання зубів

Вартість залежить від обраного типу процедури та підготовчого етапу. Телефонуйте до нас вже зараз, щоб дізнатись більш точну ціну та детальну інформацію.

Запис на консультацію  TelegramWhatsAppPhone