Методи відбілювання зубів

Стоматологія / Послуги та ціни / Методи відбілювання зубів
Foto v Galereyu 5
Laboratoriya 3
Foto v Galereyu 7
Laba 9

Сьогодні білосніжна посмішка – це не лише краса, але й імідж, що допомагає досягнути успіху. В Голівуді та загалом у всьому США відбілюванню зубів приділяє увагу більшість населення так само часто, як мешканці країн СНД відвідують перукарів. Для українців ця процедура є досі незвичною, хоча все більше клієнтів щоденно приходить до нашої клініки за блискучою посмішкою. Адже її переваги очевидні – більше позитивної уваги та компліментів, захоплених поглядів, а на підсвідомому рівні білі зуби дають зрозуміти про ваше міцне здоров’я.

Причини, через які зуби стають темнішими

На жаль, через часте вживання кави та чаю, куріння, неправильне харчування та приймання ліків емаль стає темнішою та на ній з’являється наліт. Іноді зуби темнішають лише через генетику навіть, якщо вони ведуть здоровий спосіб життя. Через те, що емаль змінює колір поступово, людина може не помітити погіршеного стану зубів. Але варто їй зустріти колегу або співрозмовника з білосніжною посмішкою, комплекси та сором за себе починають брати гору, впевненість зникає. Щоб змінити ситуацію, варто вже зараз записатись на професійне відбілювання зубів.

Яким буває відбілювання зубів?

  • Лазерне відбілювання зубів. Сучасна процедура, яка полягає у нанесенні на емаль відбілювальної суміші та активації її за допомогою лазеру. Стоматологу вдається за одну процедуру змінити колір на 8-13 тонів. Процедура не викликає дискомфорту та підходить навіть для чутливої емалі.
  • Хімічне відбілювання зубів. Під час цього виду процедури жовтизна виводиться хімічним гелем, а головною задачею лікаря є захист слизової оболонки та ротової порожнини від розчину. Процедура триває біля п’ятдесяти хвилин. За цей час гель розчинає пігмент та виводить його з емалі – зуби сяють білизною. Цей метод відбілювання повертає початковий колір, зникає наліт та навіть вдається вилікувати зубний камінь.
  • Ультразвукова чистка. Завдяки ультразвуковим хвилям можна безболісно відбілити зуби на 1-2 тони.
  • Фотовідбілювання. Процедура схожа на лазерну, але кисень з розчину вивільняє не лазер, а спеціальна лампа. Ця процедура не лише покращує колір, але й зміцнює емаль, адже до розчину входить кальцій.
  • Внутрішньоканальне відбілювання. Часто важливо змінити колір не всіх зубів, а лише позбутись точкових проблем, які виникли через карієс або неякісне лікування кореневих каналів. Тоді проводиться внутрішньоканальне відбілювання за допомогою гелю.

Як відбувається процедура?

Спочатку стоматолог оглядає ротову порожнину та встановлює причини жовтизни емалі. Важливо виявити інші проблеми з зубами, щоб вчасно вилікувати їх перед відбілюванням. Якщо процедура буде проводитись за допомогою хімічного гелю, потрібно впевнитись в якості пломб. Якщо вони нещільно прилягають, їх варто замінити. Під час консультації у стоматолога варто визначити початковий колір зубів та бажаний колір. Іноді відбілювання змінює колір на 13 тонів, емаль виглядає занадто білосніжною та розчаровує клієнта своєю неприродністю. Тому спеціаліст має виявити бажаний тон у клієнта і в залежності від цього обирати вид процедури.

Зазвичай процедура триває біля години. Після проведення на зубну емаль наноситься фосфат кальцію, щоб зменшити чутливість та покращити якість емалі. Не дивлячись на те, що це абсолютно безпечне відбілювання, вдома після процедури пацієнти можуть відчувати підвищену чутливість, яка згодом минає. Важливо дотримуватись вказівок лікаря та не вживати червоне вино, каву, чай, соки, тютюн, страви з буряком впродовж відновлювального періоду. Порушення рекомендації може зіпсувати увесь результат процедури.

Ціна на відбілювання зубів

Вартість залежить від обраного типу процедури та підготовчого етапу. Телефонуйте до нас вже зараз, щоб дізнатись більш точну ціну та детальну інформацію.

Запис на консультаціюPhone