Брекети у Львові, ціни - установка брекет-систем в Symmetrica
Foto v Galereyu 5
Laboratoriya 3
Foto v Galereyu 7
Laba 9

В шкільні роки брекети вселяли жах. У підлітковому віці через гормони ставлення до зовнішності стає критичним, тому встановлення системи більшість ігнорує. Погіршувати і без того критичне ставлення до себе ризикують лише одиниці. Через несвоєчасне лікування прикусу та нерівних зубів сьогодні у більшої половини населення можна діагностувати стоматологічні відхилення від норми у дорослому віці.

На щастя, встановлення брекетів у зрілому віці вже не лякає, а навпаки мотивує нарешті отримати голлівудську посмішку, покращити самооцінку та залишили комплекси в минулому. До того ж сучасні системи можуть бути майже непомітними для інших. Щоденно до нашої клініки приходять клієнти, які позбуваються дефектів та починають випромінювати красу та впевненість. Що потрібно знати про виправлення прикусу та вирівнювання зубів тим, хто нарешті вирішив зробити важливий крок на шляху до досконалості?

Встановити брекети у Львові

Через несвоєчасне виправлення прикусу в дитячому віці тисячі дорослих сьогодні мають серйозні проблеми із зубами. Вони пов’язані не лише з естетичним виглядом, але й з функціональністю жувального апарату. Через неправильний прикус посилюється стирання зубів, погано пережовується та засвоюється їжа. На щастя, цю проблему вирішують сучасні ортодонтичні конструкції – брекет-системи. Гарна усмішка вже не здається чимось недосяжним.

Брекет-система встановлюється на зубний ряд поетапно: спочатку на верхню щелепу, через кілька місяців – на нижню. Для кожного пацієнта підбирається та встановлюється індивідуальна система. Вона складається з металевої дуги, замків та кріплення. Лікар фіксує брекети таким чином, щоб створювався тиск на зуби. Під тиском вони поступово встають у правильне положення. Завдяки сучасним технологіям в сфері лікування зубів, кожен бажаючий в будь-якому віці може отримати гарну посмішку.

Встановлення брекетів за кращими цінами у Львові

В стоматологічному центрі Symmetrica ви отримаєте консультацію лікаря-ортодонта та зможете дізнатися вартість брекетів у Львові. Ми знаємо, як для вас важливо мати зараз гарну та привабливу усмішку, тому завжди готові допомогти.

Переваги сучасних брекет-систем:

  • вирівнювати зуби можна в будь-якому віці. Для красивої посмішки і здорових зубів немає вікових обмежень;
  • усунення ортодонтичної проблеми будь-якої складності;
  • вагітність не є протипоказанням для встановлення брекетів;
  • відвідування лікаря після встановлення брекет-систем відбувається 1 раз на місяць, в деяких випадках – 1 раз у 2–3 місяці. Раз в 3 місяці потрібно проводити професійну гігієнічну чистку;
  • при дотриманні рекомендацій лікаря, після зняття брекетів на зубах не залишається слідів від носіння.

Що потрібно для встановлення брекетів

Пацієнт повинен пройти огляд у лікаря-ортодонта в клініці. Окрім візуального огляду зубних рядів та слизової оболонки, лікар знайомиться з результатами рентген діагностики. Якщо потрібно ендодонтичне лікування зубів чи художня реставрація — треба пройти процедури, і після цього вам встановлять брекети.

У стоматології Symmetrica працюють досвідчені лікарі-ортодонти з великим стажем роботи. Для нас кожен випадок унікальний, тому ми практикуємо індивідуальний підхід у вирішенні ваших стоматологічних проблем. Заповніть форму зворотнього зв’язку. Дізнайтесь ціну брекетів у Львові та запишіться на консультацію до лікаря-ортодонта.

Брекети ціна та інші деталі

Для того щоб дізнатись точну вартість лікування, завітайте до нас на консультацію! Лікар ортодонт поставить точний діагноз, розповість про терміни лікування у вашому випадку, покаже, як виглядають різні брекети, щоб ви мали можливість обрати для себе найкращий варіант.

Запис на консультацію    TelegramWhatsAppPhone