Foto v Galereyu 5
Laboratoriya 3
Foto v Galereyu 7
Laba 9

В шкільні роки брекети вселяли жах. У підлітковому віці через гормони ставлення до зовнішності стає критичним, тому встановлення системи більшість ігнорує. Погіршувати і без того критичне ставлення до себе ризикують лише одиниці. Через несвоєчасне лікування прикусу та нерівних зубів сьогодні у більшої половини населення можна діагностувати стоматологічні відхилення від норми у дорослому віці.

На щастя, встановлення брекетів у зрілому віці вже не лякає, а навпаки мотивує нарешті отримати голлівудську посмішку, покращити самооцінку та залишили комплекси в минулому. До того ж сучасні системи можуть бути майже непомітними для інших. Щоденно до нашої клініки приходять клієнти, які позбуваються дефектів та починають випромінювати красу та впевненість. Що потрібно знати про виправлення прикусу та вирівнювання зубів тим, хто нарешті вирішив зробити важливий крок на шляху до досконалості?

Що таке брекет система?

Брекет-система – це дуга, замки та кріплення, які встановлюються на зубний ряд з лікувальною метою. Лікар фіксує брекети таким чином, щоб створити тиск на зуби. Через це вони стають на правильне місце. За допомогою цієї простої системи вдається вилікувати навіть складні аномалії. Найкраще відвідати ортодонта у молодшому шкільному віці для профілактики або ж своєчасного виправлення аномалій. Тоді лікування прикусу проходить легше та швидше. Але не варто перейматись, якщо до лікаря ви не встигли дійти. Сьогодні встановлення керамічних брекетів стає все більш популярним та навіть формує позитивний імідж людини, що турбується про своє здоров’я та красу.

Брекет-системи бувають різними в залежності від матеріалу:

  • металеві;
  • керамічні;
  • сапфірові;
  • пластикові;
  • золоті.

Керамічні брекети та сапфірові брекети – винахід ортодонтів, що полегшив лікування тисячам людей! Тим, хто досі соромиться посміхатись та демонструвати всім грубий холодний метал, тепер можна не хвилюватись, адже ці системи прозорі та непомітні для інших!

Які бувають типи брекетів?

Також відрізняються системи способом кріплення – лігатурні та безлігатурні. Існують вестибулярні та лінгвальні брекети в залежності від способу установки. Які саме брекети обрати, якщо вибір такий великий? Ми радимо дослухатись до поради досвідченого ортодонта, який може підібрати найкращий варіант в залежності від бюджету.

Вестибулярні брекети закріплюють на зовнішню сторону зубного ряду. До переваг цього типу можна віднести простоту під час встановлення та корекції, легкість у догляді. Важливим плюсом є збереження чіткості дикції. Ще одна суттєва перевага – прийнятна ціна.  До мінусів відноситься естетичний вигляд – через те, що система встановлюється ззовні, навіть дорослі відчувають сором за свій зовнішній вигляд. Щоправда до брекетів більшість швидко звикає та навіть забуває про їх існування. До того ж існують прозорі та майже непомітні матеріали.

Лінгвальні брекети встановлюють на внутрішню сторону зубного ряду. Завдяки цьому лікування прикусу та вирівнювання зубного ряду може бути непомітним для оточуючих. Мінусом лінгвальних систем є більш висока вартість процедури.

Після того, як ви обрали місце кріплення, варто визначитись з способом фіксації системи. Лігатурні брекети потрібно періодично коректувати та змінювати тиск під час нового кріплення. Самолігуючі брекети можна самостійно поправити та не відвідувати ортодонта. У першому випадку система кріпиться за допомогою металу або гуми до емалі, в другому випадку фіксується за допомогою замку в пазі. Завдяки цьому виду брекетів зменшується час лікування, тому клієнти полюбляють саме ці системи.

Скільки часу доведеться носити брекети?

Багатьох пацієнтів хвилює питання часу лікування, але ортодонти запевняють, що терміни дуже індивідуальні. Існують різні відхилення від норми, чим сильніші, тим довше потрібно буде носити систему. Організм людини реагує по-різному на тиск, хтось швидше адаптується, легше носить брекети, хтось довше звикає та відчуває біль під час лікування та кожної корекції. Час лікування залежить і від того, наскільки скупчені зуби. В деяких випадках доводиться видаляти зуби, щоб розширити щелепу. Якщо ротова порожнина потребує додаткового лікування, доведеться спочатку позбутись всіх стоматологічних проблем, вже потім починати корекцію прикусу.

Брекети ціна та інші деталі

Для того щоб дізнатись точну вартість лікування, завітайте до нас на консультацію! Лікар ортодонт поставить точний діагноз, розповість про терміни лікування у вашому випадку, покаже, як виглядають різні брекети, щоб ви мали можливість обрати для себе найкращий варіант.

Запис на консультаціюPhone