Ортодонтія Львів, встановлення брекет-систем, капи | Symmetrica

Ортодонтія

Foto v Galereyu 5
Laboratoriya 3
Foto v Galereyu 7
Laba 9

Ортодонтія Львів: усуваємо вади посмішки

При знайомстві з людиною перше, що привертає увагу – це риси її обличчя та, зокрема, посмішка. Недоліки зубів, їхня кривизна чи повна відсутність у видимій зоні рота акцентують на собі увагу та псують приємні враження від знайомства.

Доглянуті зуби – це не лише естетична, а й фізіологічна потреба, адже давно відомо, що розміщення зубів у ротовій порожнині впливає на поставу та роботу всього організму в цілому. Скупчені зуби більш схильні до розпаду, їх важче очистити від нальоту та на них частіше утворюється мінералізований камінь, який є однією з основних причин захворювань пародонту. В багатьох пацієнтів є серйозні проблеми з скронево-нижньощелепним суглобом, і для них ортодонтія – це лише частина комплексної реабілітації ротової порожнини.

Віковий діапазон пацієнтів з ортодонтичними проблемами доволі широкий. Завдяки новітнім методикам ортодонтії, неправильний прикус чи дефекти росту зубів можна виправити у будь-якому віці, не відмовляючись від звичного способу життя. Покращення зовнішнього вигляду підвищує впевненість у собі, а також допомагає більш легко налагодити професійні та особисті відносини.

З якими проблемами звертаються до ортодонта?

Ортодонт Львів клініки Symmetrica допоможе позбутися від вроджених та набутих дефектів ротової порожнини, таких як:

 • неправильно сформований прикус;
 • естетичні дефекти зубного ряду;
 • виражені порушення пропорційності обличчя, зокрема щелепної частини;
 • ускладнення жувальної функції;
 • деформація мовного апарату.

Звичайно, корекцію аномалій краще проводити в дитячому або підлітковому віці, коли відбувається активний ріст щелепно-лицьової частини скелету. В старшому віці відкорегувати дефекти також можливо, але це займе дещо більше часу. Ортодонтичне лікування в дорослих пацієнтів доволі часто є окремим етапом тотальної реабілітації ротової порожнини, коли є клінічні покази для його застосуванням перед імплантацією та протезуванням.

Як виявити дефекти росту зубів?

Причини формування неправильного прикусу бувають різними, і виявити їх на ранніх стадіях допоможе кваліфікований лікар ортодонт. На початковому етапі будь-яке лікування передбачає ретельну діагностику зубощелепної системи та усування виявлених недоліків зубів, ліквідацію запалень та зняття зубного каменю. В клініці Symmetrica попереднє обстеження перед ортодонтичним лікуванням проводять за допомогою:

 • комп’ютерної томографії, яка дає змогу оцінити лікарю структуру кісткової тканини лицевого скелету пацієнта;
 • електроміографа, який визначає м’язовий баланс обличчя;
 • інтраорального сканера, що створює 3D-зображення для аналізу співвідношення зубів;
 • аксіографа Prosystom, що дозволяє отримати дані про переміщення нижньої щелепи та проаналізувати порушення, які сталися внаслідок порушення прикусу.

Вибір лікувальної методики?

Після обстеження лікар клініки моделює майбутні результати та ознайомлює пацієнта з індивідуальним планом лікування, пропонуючи застосувати найбільш ефективні методики ортодонтії. Вибір лікувальної конструкції залежить від клінічної ситуації, її естетичних переваг, віку та фінансових можливостей пацієнта. Заключним етапом лікування є профілактичні заходи зі збереження отриманого результату вирівнювання зубів за допомогою ретенційних кап.

Сьогодні на ринку України є широкий вибір ортодонтичних конструкцій, кожен з яких має низку своїх переваг. Пацієнти клініки Symmetrica мають можливість коригувати зуби непомітно для оточуючих за допомогою сучасних естетичних рішень ортодонтії у Львові – прозорих кап, які виготовляють безпосередньо в лабораторії клініки з високоякісного прозорого біополімеру та щільно фіксуються на зубах.

Ортодонт Львів ціни та терміни лікування

Детальну інформацію про терміни та вартість лікування ви отримаєте під час консультації та обстеження в нашого спеціаліста. Консультація лікаря ортодонта у Львові в клініці Symmetrica проходить за попереднім записом.

Запис на консультацію  TelegramWhatsAppPhone