Коронка на зуб Львів - плюси і мінуси, термін служби від клініки Symmetrica

Коронка на зуб у Львові

Foto v Galereyu 5
Laboratoriya 3
Foto v Galereyu 7
Laba 9

Проблеми з зубами стають справжнім випробуванням для багатьох людей. Більше не хочеться щиро посміхатись, хочеться ховатись від людей, закривати рот рукою, здається кожен бачить дефекти в ротовій порожнині. Коронка на зуб допомагає зберегти красу посмішки та здоров’я, попередивши подальше руйнування. Що потрібно знати про зубні коронки для того, щоб процедура минула найкраще для вас?

Що таке зубна коронка ?

Коронкою називають конструкцію, яку встановлюють на підготовлену емаль зуба та фіксують для надійного прилягання цементним розчином. Така конструкція допомагає заховати дефекти та запобігти подальше руйнування хворого зуба та сусідніх з ним. Коронки на зуби виготовляють з різних матеріалів, часто саме цей фактор є вирішальним в формуванні ціни. Колись пацієнтам ставили золоті коронки, зараз стоматологія дає змогу виготовляти конструкції максимально наближені до природнього вигляду. Особливо популярні керамічні коронки, які повністю повторюють форму та колір здорового зуба.

Коронки на зуби за кращими цінами у Львові

Маючи проблеми зі зубами, більшість людей соромляться своєї усмішки, але сьогодні будь-які проблеми можна вирішити в нашій стоматологічній клініці.

При частковому руйнуванні зуба стоматологи рекомендують поставити коронку. Вона допоможе зберегти зуб та завадити його подальшому руйнуванню. Сьогодні всі бажаючі мають можливість встановити коронку не тільки на жувальні, й передні зуби. Конструкція ніяк не відрізняється від справжніх зубів, тому ви можете не хвилюватись щодо привабливості своєї посмішки та беззастережно усміхатись.

Коронка є незнімним протезом, який фіксується на видимій частині зуба та повністю відтворює його анатомічну будову, колір і текстуру. Коронка виготовляється за цифровим відбитком клієнта, який передається в зуботехнічну лабораторію нашої клініки. Залежно від складності, виготовлення коронки становить від 2 до 7 днів.

Показання для встановлення коронок у Львові

 • ураження зуба карієсом більше ніж на 50%;
 • механічні травми зуба;
 • наявність тріщин та сколів;
 • патологічне стирання емалі;
 • потемніння емалі, при якому не допомагає відбілювання;
 • естетичні дефекти, які не можна виправити терапевтичним лікуванням.

Види коронок та їх переваги

В стоматологічній клініці Symmetrica вам запропонують кілька варіантів коронок:

 • синтеркерамічні (мають металевий каркас з кобальт-хромового сплаву. Виготовляються методом SLS);
 • цирконієві або безметалеві (виготовляються методом фрезерування);
 • керамічні.

Завдяки сучасному методі виготовлення, синтеркерамічні коронки ідеально прилягають та фіксуються на зубах, не викликають дискомфорту та достатньо зносостійкі. На відміну від металокерамічної коронки, коронка з синтеркераміки немає видимих металевих елементів та забезпечує природний вигляд зуба.

Цирконієві коронки – кращий вибір для людей, які прагнуть досягнути максимально естетичного вигляду усмішки. Вони гіпоалергенні, вирізняються легкістю та високою міцністю, не змінюють з часом колір – і забезпечують повну імітацію природного вигляду. Конструкції з діоксиду цирконію знижують температурну чутливість зубів.

Керамічні коронки не містять в собі металу, надійні та естетичні. Вони сумісні з усіма тканинами ротової порожнини, не деформуються.

Що треба для встановлення коронок

Перед процедурою необхідно проконсультуватися зі стоматологом, пройти діагностику, за потреби – лікування. Ми практикуємо індивідуальний підхід до пацієнтів, тому рекомендуємо записатись на консультацію та дізнатися ціну коронки у Львові.

Комплексне лікування в стоматологічному центрі Symmetrica дасть змогу вам знову посміхатися та їсти улюблені страви. Пацієнти нашої клініки, які вже встановили коронки на зуби у Львові, продовжують насолоджуватися повноцінним життям!

Ціна коронки на зуб

У вартість таких послуг, як встановлення коронки на зуб, входить діагностика, терапевтична підготовка пацієнта, лікування наявних запалень або карієсу, індивідуальне виготовлення конструкції в зуботехнічній лабораторії, встановленні тимчасової пластикової коронки. Тому ціна коронки на зуб розраховуються індивідуально, вартість для кожного пацієнта буде різною. Варто орієнтуватись на ціни від 5000 грн за одну конструкцію.

Якщо у вас виникли питання щодо встановлення коронки на зуб, телефонуйте до нас вже сьогодні. Сотні пацієнтів вже отримали якісне обслуговування в нашій стоматологічній клініці та посміхаються життю своєю щирою здоровою посмішкою. Приєднуйтесь до нас!

Запис на консультацію  TelegramWhatsAppPhone