Коронка на зуб у Львові

Foto v Galereyu 5
Laboratoriya 3
Foto v Galereyu 7
Laba 9

Проблеми з зубами стають справжнім випробуванням для багатьох людей. Більше не хочеться щиро посміхатись, хочеться ховатись від людей, закривати рот рукою, здається кожен бачить дефекти в ротовій порожнині. Коронка на зуб допомагає зберегти красу посмішки та здоров’я, попередивши подальше руйнування. Що потрібно знати про зубні коронки для того, щоб процедура минула найкраще для вас?

Що таке зубна коронка ?

Коронкою називають конструкцію, яку встановлюють на підготовлену емаль зуба та фіксують для надійного прилягання цементним розчином. Така конструкція допомагає заховати дефекти та запобігти подальше руйнування хворого зуба та сусідніх з ним. Коронки на зуби виготовляють з різних матеріалів, часто саме цей фактор є вирішальним в формуванні ціни. Колись пацієнтам ставили золоті коронки, зараз стоматологія дає змогу виготовляти конструкції максимально наближені до природнього вигляду. Особливо популярні керамічні коронки, які повністю повторюють форму та колір здорового зуба.

Показання для встановлення зубних коронок

 • руйнація зуба через травму, спортивне пошкодження або карієс;
 • схильність кісткової тканини до стирання;
 • захворювання ясен;
 • естетичне лікування при бажанні змінити форму, положення або колір зуба.

Зазвичай зубні коронки рекомендують у випадку неможливого встановлення пломби через занадто велику руйнацію кісткової тканини. Так само конструкцію можна використовувати для приховання дефектів. Якщо у зубному ряді є викривлення лише одного зуба, необов’язково встановлювати брекет-систему та лікуватись довгий час. Достатньо лише однієї коронки.

Основні переваги металокерамічних коронок

В сучасній стоматології для лікування найчастіше використовують металокерамічні коронки. Чому? 

 • Виглядають як справжні зуби, а це підвищує впевненість у собі та робить людину більш привабливою. Через кілька днів пацієнт звикає до коронки та не відчуває дискомфорту. 
 • Збереження кольору. Ви можете не хвилюватись щодо зміни кольору коронок, адже цей вид стійкий до впливів їжі та напоїв.
 • Гіпоалергенність. 98% успішного приживлення коронки дозволяють сміливо називати її вдалим вибором у випадку підвищеної чутливості пацієнта. 
 • Міцні. Можна не хвилюватись через те, що коронка трісне під час жування або у разі спортивної травми. Металевий каркас гарантує міцність, а керамічна частина відповідальна не лише за естетику, але й за зносостійкість. До того ж коронка захищає зуб від карієсу, тому пацієнт зберігає корінь зуба. 
 • Тривалий термін експлуатації. Буде слугувати пацієнту близько десяти років. Стоматологи радять періодично робити обстеження, щоб бути впевненим у відсутності запалення під коронкою. 

Мінусами даного способу лікування є необхідність обтесати частину зуба, щоб встановити конструкцію. Через те, що доведеться попрощатись з 1 мм емалі, стоматологи не радять встановлювати коронку на передній ряд зубів.

Як встановлюють металокерамічну коронку?

 1. Спочатку пацієнта обстежують, роблять рентген для виявлення місць з запаленнями. Встановлення коронок можливе лише на здорові зуби. Далі стоматолог вирішує, чи необхідне депульпування зуба. Лікують карієс та ясна у разі необхідності. Після закінчення терапевтичного етапу, можна переходити до встановлення конструкції.  
 2. Необхідний зуб з усіх сторін обтесується. Для того щоб він мав природний вигляд, необхідно зняти такий прошарок емалі, який буде потім накладено з коронкою. 
 3. Лікар робить зліпок для того, щоб виготовити конструкцію індивідуально для пацієнта. Процес займає 1-2 тижні. 
 4. Стоматолог, зробивши зліпки, накладає на обтесані зуби тимчасові пластмасові коронки. Зліпки відправляють в зуботехнічну лабораторію. 
 5. Коли коронка готова, пацієнт повертається до клініки та стоматолог встановлює йому конструкцію, фіксуючи його цементним розчином.

Що потрібно знати про керамічні коронки?

Сьогодні все більшої популярності набирають коронки з кераміки. Основними перевагами цього способу протезування є:

 • Матеріал виготовлення – порцеляна, а завдяки відсутності металу коронки виглядають привабливо та змушують багатьох клієнтів обирати саме цей вид.
 • Перевагами керамічних коронок є надійність, адже вони не змінюють свій колір. 
 • Так як товщина коронок менша, стоматолог знімає менший шар з емалі, зберігаючи цілісність зуба. А це в свою чергу дозволяє попередити появу таких хвороб ясен у майбутньому, як пульпіт. 
 • Не травмує ясна. 
 • Найкращий вибір у разі наявності алергії на метал. 
 • На деякі керамічні коронки надається гарантія.
 • Є можливість виготовлення за один день, а значить пацієнту не потрібно довгий час ходити з пластиковими тимчасовими коронками, які будуть викликати незручність та можуть травмувати ясна. 

Щоб перейти до процесу встановлення, необхідно пройти підготовчий етап та впевнитись у здоров’ї ротової порожнини. Далі стоматолог знімає невеличкий шар емалі, зуб залишається «живим». Лікар формує коронку, уточнює розмір, форму. Після виготовлення, коронка фіксується та полірується. 

Клієнти завжди можуть обрати, який вид протезування їм подобається більше, а стоматологи нашої клініки завжди з радістю проконсультують та підкажуть у чому відмінності. Обирати коронки варто не лише, опираючись на ціну, але й дослухаючись до порад досвідченого лікаря.

Ціна коронки на зуб

У вартість таких послуг, як встановлення коронки на зуб, входить діагностика, терапевтична підготовка пацієнта, лікування наявних запалень або карієсу, індивідуальне виготовлення конструкції в зуботехнічній лабораторії, встановленні тимчасової пластикової коронки. Тому ціна коронки на зуб розраховуються індивідуально, вартість для кожного пацієнта буде різною. Варто орієнтуватись на ціни від 5000 грн за одну конструкцію.

Якщо у вас виникли питання щодо встановлення коронки на зуб, телефонуйте до нас вже сьогодні. Сотні пацієнтів вже отримали якісне обслуговування в нашій стоматологічній клініці та посміхаються життю своєю щирою здоровою посмішкою. Приєднуйтесь до нас!

Запис на консультаціюPhone