Наша команда

Наша команда

Іванців Андрій

Стоматолог-ортодонт, ортопед

Головний лікар та керівник стоматологічного центру “Симетрика”. Керівник та головний лікар студії дитячої стоматології та ортодонтії “Акварель” (www.stomakvarel.lviv.ua). Спеціаліст в сфері естетичного протезування, дитячої та дорослої ортодонтії.

Наша команда

Ковешніков Костянтин

Стоматолог-хірург, ортопед

Лікар та керівник стоматологічного центру “Симетрика”. Спеціаліст в сфері одно- та двоетапної імплантології, оральної хірургії та ортопедії. З 2008 року регулярно підвищує професійний рівень в Європі. Читає лекції та організовує майстер-класи в Україні, Білорусі, Іспанії, Єгипті, Чорногорії на тему “Техніка одноетапної імплантаціїї у важких клінічних умовах”.

Наша команда

Спеціалізується на ортопедичній та естетичній стоматології, отримав практичні навички з ортодонтичного лікування елайнерами в клініці La Reserve (Франція). Досвід роботи в галузі складає понад 7 років. Активно розвивається в напрямі естетичного протезування, бере участь в конференціях, майстер-класах та семінарах, які організовує Асоціація стоматологів України та міжнародні медичні корпорації.

Наша команда

Пузир Леся

Стоматолог-терапевт

Дійсний член Української академії пародонтології. Отримала кваліфікацію лікаря-стоматолога у ЛНМУ ім. Д. Галицького. Бере активну участь в багатьох профільних конференціях, семінарах, навчальних програмах. Сфери інтересу – ендодонтія, пародонтологія. Ознайомлена з найсучаснішими протоколами втручань, постійно слідкує за інноваціями в сфері своєї спеціалізації. Найважливішим у своїй роботі вважає постійне вдосконалення та індивідуальний підхід до пацієнта.

Наша команда

Лис Марія

Стоматолог-терапевт

Член Асоціації стоматологів України, практик в сфері ендодонтії з використанням операційного мікроскопа та реставрацій. Бере участь в різноманітних професійних семінарах, отримала понад 20 сертифікатів про проходження спеціалізованого навчання. Важливим аспектом в роботі вважає саморозвиток та прагнення до досконалості.

Наша команда

Дудун Ірена

Стоматолог-терапевт

Практичний досвід роботи понад 7 років. Постійно відвідує професійні курси та майстер-класи провідних вітчизняних та іноземних лекторів. Переконана, що коли любиш та робиш свою справу з душею – досягаєш справжнього успіху.

Сертифікати та нагороди

Запис на консультаціюPhone