Наша команда | Symmetrica
  1. Головна
  2. Наша команда

Наша команда

Стоматологія / Наша команда
Іванців Андрій

Іванців Андрій

Стоматолог-ортодонт, ортопед

Головний лікар та керівник стоматологічного центру “Симетрика”. Керівник та головний лікар студії дитячої стоматології та ортодонтії “Акварель” (www.stomakvarel.lviv.ua). Спеціаліст в сфері естетичного протезування, дитячої та дорослої ортодонтії.

Детальніше

Калужний Максим

Калужний Максим

Стоматолог-ортопед

Спеціалізується на ортопедичній та естетичній стоматології, отримав практичні навички з ортодонтичного лікування елайнерами в клініці La Reserve (Франція). Досвід роботи в галузі складає понад 7 років. Активно розвивається в напрямі естетичного протезування, бере участь в конференціях, майстер-класах та семінарах, які організовує Асоціація стоматологів України та міжнародні медичні корпорації.

Детальніше

Лис Марія

Лис Марія

Стоматолог-терапевт

Стоматолог-терапевт Член Асоціації стоматологів України, практик в сфері ендодонтії з використанням операційного мікроскопа та реставрацій. Бере участь в різноманітних професійних семінарах, отримала понад 20 сертифікатів про проходження спеціалізованого навчання. Важливим аспектом в роботі вважає саморозвиток та прагнення до досконалості.

Дудун Ірена

Дудун Ірена

Стоматолог-терапевт

Практичний досвід роботи понад 7 років. Постійно відвідує професійні курси та майстер-класи провідних вітчизняних та іноземних лекторів. Переконана, що коли любиш та робиш свою справу з душею – досягаєш справжнього успіху.

Шпак Тарас

Шпак Тарас

Хірург-імплантолог

Спеціаліст в сфері хірургічної стоматології, застосовує сучасні малотравматичні методики хірургічних втручань на кістках лицевого скелету. Отримав кваліфікацію хірурга-стоматолога в ЛНМУ ім. Д. Галицького (2001–2006 рр.). Проходив спеціалізацію Івано-Франківському національному медичному університеті (2011 р.) за спеціальністю “Хірургічна стоматологія”. Проходив стажування в Українській військово-медичній академії (м. Київ).

Детальніше

Сертифікати та нагороди

Запис на консультацію    TelegramWhatsAppPhone