Symmetrica: комплексна стоматологічна турбота - Symmetrica
Symmetrica: комплексна стоматологічна турбота

Symmetrica: комплексна стоматологічна турбота

Кожен стоматолог підтвердить: недостатньо просто почистити зуби, сподіваючись, що карієс, наліт, запалення та інші проблеми вас не торкнуться.

Важливо поважати свій організм не по частинах, а в його цілісності. Це наче великий складний годинник – достатньо одній детальці заіржавіти та почати несправно працювати, як із часом може зупинитися весь механізм. А тому лагодити щось одне значно простіше й дешевше, аніж робити повний ремонт.

Але що значить «комплексне стоматологічне лікування»? Уява одразу малює низку довготривалих процедур з сумнівною доцільністю. Однак для пересічного пацієнта «поки не болить» – можливо, не варто втручатись? Давайте разом з’ясуємо, що таке комплексна стоматологічна турбота і як вона допоможе заощадити ваші гроші та час у майбутньому.

SYMMETRICA – центр естетичної стоматології, що сповідує філософію комплексного підходу до будь-якої стоматологічної проблеми.

Найкраще, що людина може зробити для здоров’я – сприймати себе як цілісну систему. Хтось каже: «Ну, добре, втратив я один зуб, і нічого – живу наразі». Але мало хто розуміє, що навіть незначна втрата емалі одного зуба внаслідок карієсу, який ви можете не відчувати, може мати суттєві наслідки для всього організму. Не кажучи про втрату цілого зуба або й кількох. Навіть один зуб, а точніше його відсутність, вносить суттєві зміни в роботу нейро-м’язевої системи жувального органу, що, безперечно, відобразиться на тілі в цілому. З часом це може бути зміна прикусу, дисбаланс у роботі щелепних м’язів і навіть викривлення хребта. Якщо для багатьох проблеми із зубами – недостатня мотивація, щоби замислитися про профілактику, то проблеми з хребтом – це вже серйозна причина, чи не так?

Якщо говорити про сучасний комплексний підхід, який забезпечує центр Symmetrica, це робота команди різнопрофільних спеціалістів, озброєних найсучаснішою діагностичною апаратурою та лікувальними методиками: 3D-томографія, тестування роботи жувальних м’язів, сканування зубів, реалізація усіх проектів зі стоматологічного відновлення у власній зуботехнічній лабораторії. Алгоритм роботи Symmetrica мовою цифр – це п’ять кроків. Лише п’ять пунктів, які гарантуватимуть вам чарівну усмішку та впевненість у собі.

Крок 1. Знайомство і діагностика
Ви приходите до стоматолога на профілактичний огляд та плановий «ремонт». Тут і розпочинається справжня стоматологічна магія. Під девізом «лікуємо те, що бачимо» вам усіма сучасними технічними засобами візуалізують проблемні місця.

«Найголовніший етап лікування – це правильна діагностика, що фактично ставить цілі. На цьому етапі ми вже зможемо зрозуміти, що необхідно для досягнення правильного стабільного результату», – розповідає Андрій Іванців, головний лікар центру.

Під час першого візиту лікар оцінює стан ротової порожнини в цілому. Визначає запальні процеси, чи правильний прикус і розподілення навантаження, в якому стані зуби та пломби. Усе це дає розуміння, над чим слід працювати і яких заходів необхідно буде вжити. Уже після першого візиту ви отримуєте детальний план дій із кошторисом та орієнтовним часом лікування.

Крок 2. Боротьба із запаленням та підготовка до хірургічних втручань
Від теорії до практики: на другому етапі лікар переходить до безпосередньої роботи над відтворенням ідеальної усмішки. Спочатку проводиться стандартна гігієна зубів та ясен, необхідна кожній людині, а далі – більш серйозніші маніпуляції.

Залежно від проблем, виявлених на першому етапі, стоматолог проводить лікування захворювань пародонту, якщо такі є, а також видаляє кісти та зуби, що є причиною запалення й не підлягають збереженню.

Пройшовши всі процедури, ви матимете здорові ясна та доглянуті зуби. Відповідно, якщо не пропускати профілактичні огляди та правильно піклуватися про ротову порожнину, вже на цьому етапі можна було б попрощатися зі стоматологом. В іншому разі – вас запросять на наступний етап лікування.

Крок 3. Виготовлення нових зубів
Цей крок передбачає багато роботи. Саме зараз, коли ясна здорові, нерви лікаря у спокої і всі підготовчі роботи виконано, час переходити до найважчого – встановлення імплантатів і виготовлення індивідуальних коронок. На цьому етапі стоматолог робить «примірку» майбутніх зубів, а за потреби проводить ортодонтичне лікування – встановлення брекетів / елайнерів / пластинок, щоб вирівняти прикус.

рок 4. Встановлення коронок
Уже за тиждень можна встановлювати проміжні або постійні коронки, які дозволять нормально їсти та усміхатися. За необхідності лікар продовжує роботу над прикусом – це тривалий процес, для якого потрібно набратися терпіння. Четвертий крок – активна робота над собою та ідеалом, якого ви з лікарем прагнете досягти. Але будьте готові: ви почнете усміхатися за будь-якої нагоди. Навіть у громадському транспорті, щоб інші люди теж побачили таку красу.

Крок 5. Остаточний. Доведення до ідеалу.
Коли всі складні маніпуляції позаду, залишається лиш довести до ідеалу все, над чим ви так старанно працювали. Ось він – момент сатисфакції. На цьому етапі відбувається магія естетичного відновлення. Встановлюємо вініри, дошліфовуємо, а також навчаємо правильно слідкувати за таким довгоочікуваним результатом – вашою особистою голлівудською усмішкою.

(AIR MAGAZINE Lviv, № 28, жовтень 2018)

TelegramWhatsAppPhone