Стерилізація інструментів в стоматології | Symmetrica

Безпека

Стоматологія / Безпека
Bezpeka 1
Bezpeka 2
Bezpeka 3
Bezpeka 4
Bezpeka 6

Якість надання стоматологічної допомоги також визначається таким важливим чинником як інфекційна безпека пацієнтів та медичного персоналу.

Перебуваючи на прийомі в клініці Symmetrica, кожен пацієнт забезпечений індивідуальним стоматологічним набором інструментів, який після прийому підлягає ретельному знезараженню в спеціальній стерилізаційній кімнаті.

Кожен інструмент проходить кілька стадій стерилізації:

1
«Холодна фаза»

Стерилізація інструментів в розчині «Корзолекс» (Німеччина) протягом 60 хв. під впливом ультразвуку. Пакування інструментів в одноразові крафт-пакети, що зберігають стерильність протягом тижня.

2
«Гаряча фаза»

Стерилізація інструментів в автоклаві MOCOM (Італія) при температурі +134 С з чергуванням вакууму та підвищення тиску до 3-х атмосфер.

3
Стерилізація наконечників

Через явище зворотної тяги повітря та рідини, патогенна флора засмоктується у внутрішню систему, тому стерилізація наконечників у звичайному автоклаві не дає можливості повної очистки.
В клініці Symmetrica використовують унікальну систему DAC Universal (Німеччина), що, створюючи надлишковий тиск всередині водночас з високим температурним режимом (до +140 С), забезпечує стерильність внутрішньої системи.

Запис на консультацію    TelegramWhatsAppPhone