Безметалеві коронки Львів ᐈ Цирконієві коронки ціна львів - Symmetrica

Безметалеві коронки

Стоматологія / Послуги та ціни / Безметалеві коронки

Коли йдеться про естетику – цирконієві коронки поза конкуренцією, оскільки вони мають чудові оптичні властивості, завдяки чому на вигляд не відрізняються від природних зубів

 • найбільш біосумісний матеріал для протезування;
 • максимально природний вигляд;
 • гіпоалергенні;
 • без подразнень ясен;
 • висока міцність виробів;
 • можна протезувати як жувальні, так і передні зуби;
 • мінімальне обточування «рідних» зубів;
 • можливість виготовлення мостоподібних протезів при відсутності одного або кількох зубів;
 • довговічність

Вартість – від 320 євро

Записатись на online-консультацію

і дізнайтеся скільки часу займе створення вашої ідеальної посмішки!  За останні роки у стоматології з’явилось чимало новітніх методів лікування зубів – у своїй роботі стоматологи послуговуються сучасними технологіями та використовують якісні матеріали. Одним зі способів лікування хворих зубів та надання їм привабливого, здорового вигляду є цирконієві коронки.

  Коронка з цирконію: особливості створення та застосування

  Процес виготовлення таких коронок відрізняється від звичайних металокерамічних – використовується надсучасне обладнання, яке дозволяє максимально точно створити ортопедичну конструкцію за індивідуальними зліпками зубів пацієнта. Зуби пацієнта скануються за допомогою лазера, після чого відбувається моделювання майбутньої коронки за допомогою комп’ютерних програм. Коли цифровий макет вже готовий – застосовують спеціальний верстат, на якому з діоксид цирконію виточують каркас.

  Цифрові технології дозволяють зробити точні заміри зубного ряду пацієнта і зменшити проміжок між безметалевою коронкою і зубом. Це спрощує її встановлення та подальшу успішну експлуатацію на тривалий час.

  Коронки цирконієві: основні переваги

  Протези з діоксид цирконію мають кілька важливих переваг, як-от:

  • міцність та легкість. Матеріал відновлює свою структуру на молекулярному рівні, оскільки під час виготовлення насичується алюмінієм та ітрієм. Це сприяє значно довшій експлуатації коронки. Їх встановлюють не лише на передні, але і на інші, жувальні зуби.
  • позитивне сприймання людським організмом. Цирконієва коронка мінімізує появу алергічних реакцій на матеріал, на відміну від інших поширених в стоматології матеріалів – золото-платинових та золото-паладієвих медичних сплавів.
  • естетика та природній зовнішній вигляд. Цирконій як матеріал дозволяє підібрати максимально природній до зуба пацієнта колір, що не тьмяніє з часом та не набуває сторонніх відтінків.
  • зниження чутливості. Для деяких пацієнтів чутливі зуби – постійна проблема, і цирконієві коронки дозволяють її позбутися. Вони ізолюють чутливі ділянки зуба від перепадів температури.
  • стійкість. Безметалеві коронки вважаються найбільш стійкими серед металокерамічних матеріалів, що застосовуються в стоматології. Поява тріщин та інших пошкоджень мінімальна завдяки якісним фізичним характеристикам самого матеріалу.
  • мінімальне стоматологічне втручання в процесі встановлення. Використовуючи цирконієві коронки, лікар може врятувати також і живі зуби, а ще проводити мінімальну кількість маніпуляцій під час обточування зуба.
  • точна фіксація висоти прикусу. За допомогою діоксид цирконію стоматолог має можливість правильно зафіксувати висоту прикусу, оскільки матеріал майже не стирається і не має пористої структури.

  Ціна цирконієвої коронки: доступність

  Безметалеві коронки, ціна на які залежить від типу конструкції, виготовляються двома найпоширенішими способами. Одні стабілізуються оксидом ітрію і мають вищу вартість, у порівнянні з другим типом цирконієвих коронок, ціна на які більш доступна для населення. Їх на фінальному етапі виготовлення обробляють склом, що робить їх дещо дешевшими, проте не менш якісними та міцними у використанні.

  Загалом виготовлення та протезування цирконієвими коронками у Львові коштує близько 5000 грн за одну протезну конструкцію. Проте необхідно зважати на індивідуальні особливості зубного ряду кожного окремого пацієнта (стан зубів, ясен, необхідність хірургічного втручання, лікування запалення або карієсу, виготовлення конструкції та встановлення готової коронки) – від цього і залежить кінцева вартість протезу.

  Стоматологи використовують у своїй роботі сучасні якісні матеріали, що, безумовно, зроблять вашу усмішку здоровою та привабливою. Лікарі рядять встановлювати саме цирконієві коронки – ціна у Львові на них максимально доступна, щоб зберегти свої зуби міцними та здоровими якомога довше!

  TelegramWhatsAppPhone