Політика конфіденційності - Symmetrica

Політика конфіденційності

Стоматологія / Політика конфіденційності

ТзОВ «Симетрика» (далі – Симетрика) дотримується принципів конфіденційності інформації, отриманої від клієнтів Симетрики в рамках надання стоматологічних послуг (далі – Послуг).

Адреса сайту – https://symmetrica.ua/

Місцезнаходження компанії і контакти представлені на сторінці Контакти.

Персональні дані

Симетрика гарантує збереження інформації та захист персональних даних користувачів стоматологічних послуг (далі – Користувачі), у т.ч. при використанні офіційного сайту Симетрики, на інтернет-сторінках та сторінках у соціальних мережах, які посилаються на цю Політику конфіденційності. Персональна інформація збирається з метою забезпечення реалізації відносин у сфері охорони здоров’я та комунікації з Користувачами.

Для забезпечення доступу до сервісів сайту (онлайн-консультації та онлайн-запис), Користувач може самостійно надавати такі персональні дані: ім’я, телефон, електронна пошта, дата народження та інші відомості.

Заповнюючи форми на сайті та веб-сторінках із зазначенням персональних даних, Користувач висловлює добровільну згоду з Політикою конфіденційності. У разі незгоди з умовами Політики конфіденційності, користувач не може продовжити використання сервісів Симетрики.

Політика конфіденційності

Політика конфіденційності (далі – Політика) націлена на публічне інформування Користувачів про порядок збору (обробки), зберігання, передачі персональних даних та інформації, що надається в рамках надання Послуг Симетрики. Це стосується персональної інформації, яку Симетрика може отримати шляхом взаємодії з Користувачем, використовуючи офіційний сайт, веб-сторінки, сторінки в соціальних мережах або, наприклад, особисто, по телефону, на виставці чи тренінгу, від наших замовників, дистриб’юторів, постачальників та інших ділових партнерів.

Загальні принципи щодо використання персональної інформації Користувача

Ми використовуємо персональні дані під час взаємодії з Користувачами для таких цілей, зокрема:

  • надання Послуг, консультування та виконання запитів Користувача
  • надання Користувачу інформації про наші Послуги та / або інших маркетингових матеріалів
  • аналіз персональних даних для ведення бізнес-звітності та надання персоналізованих послуг
  • надання дозволу Користувачу брати участь в лотереях, конкурсах чи акціях
  • надання дозволу Користувачу брати участь в дисконтних програмах та програмах лояльності
  • будь-яких інших цілей в обсязі, достатньому для якісного надання Послуг.

Обробка та зберігання персональних даних

Ми зберігаємо персональні дані стільки часу, скільки це потрібно або дозволено з урахуванням цілей, для яких вони були отримані, і відповідно до чинного законодавства та політики Симетрики.

Для оновлення, отримання доступу, внесення змін, блокування або видалення своїх персональних даних, відкликання згоди на обробку персональних даних, які були Вами надані Симетриці відповідно до цієї Політики, або в разі наявності будь-яких зауважень, побажань або претензій щодо Ваших персональних даних, які обробляються Симетрикою, будь ласка, надсилайте лист на електронну пошту symmetricalviv@gmail.com.

Передача персональної інформації третім особам

Симетрика може передавати інформацію отриману від Користувачів в рамках надання Послуг третім особам з метою належного виконання своїх обов’язків. При цьому Симетрика вживає належних заходів шляхом укладення договору для забезпечення належного захисту персональної інформації, яка розкривається третій особі.

Симетрика використовує рекламні послуги третіх осіб для розміщення реклами Послуг, які можуть зацікавити під час відвідування  офіційного сайту, веб-сторінки, сторінок в соціальних мережах.   Симетрика дозволяє обраним третім особам, включаючи тих, що надають аналітичні та рекламні послуги, збирати інформацію про онлайн-активність Користувача протягом тривалого періоду часу та за допомогою веб-сайтів третіх осіб.

Безпека

Симетрика використовує загальноприйняті стандарти технологічного та операційного захисту інформації та персональних даних від втрати, неправильного використання, зміни або знищення. Симетрика не несе відповідальності за функціонування серверів, постачальників послуги доступу до мережі Інтернет, роботу третіх осіб, з вини яких може бути неможливий чи обмежений доступ до сайту, можливий витік інформації з вини третіх осіб.

Додаткова інформація

Симетрика залишає за собою право змінювати Політику конфіденційності. Просимо час від часу переглядати Політику для того, щоб бути в курсі будь-яких змін або доповнень.

У випадку виникнення запитань щодо Політики конфіденційності, надсилайте лист на електронну пошту symmetricalviv@gmail.com.

TelegramWhatsAppPhone