Наша команда

Наша команда

Іванців Андрій

Стоматолог-ортодонт, ортопед

Головний лікар та керівник стоматологічного центру “Симетрика”. Спеціаліст в області естетичного протезування, дитячої та дорослої ортодонтії. Керівник та головний лікар Студії дитячої стоматології та ортодонтії “Акварель” http://www.stomakvarel.lviv.ua/

Наша команда

Ковешніков Костянтин

Стоматолог-хірург, ортопед

Лікар та керівник стоматологічного центру “ Симметрика”. Спеціаліст в області одноетапної та двоетапної імплантології, оральної хірургії та ортопедії. Починаючи з 2008 року регулярно підвищує професійний рівень в Європі. Читає лекції та проводить майстер класи в Україні, Білорусії, Іспанії, Єгипті, Чорногорії по темі “техніка одноетапної імплантаціїї у важких клінічних умовах.”

Наша команда

Пузир Леся

Стоматолог-терапевт

Отримала кваліфікацію лікаря-стоматолога у Львівському НМУ ім.Данила Галицького.Сфери інтересу- ендодонтія, пародонтологія. Брала участь у багатьох профільних конференціях, семінарах, навчальних програмах. Є дійсним членом Української академії пародонтології. Ознайомлена із найсучаснішими протоколами втручань, постійно слідкує за інноваціями у сфері своєї спеціалізації. Найважливішим у своїй роботі вважає постійне вдосконалення та індивідуальний підхід до пацієнта.

Сертифікати та нагороди

Записатись на консультацію